Косметологія

Для збереження молодості ми готові здійснювати найризикованіші вчинки - голодувати, виснажувати себе фізичними вправами, приймати новомодні препарати або лягати під ніж пластичного хірурга.

Кабинет косметологии

Кабінет косметології

Ви швидше за все шукаєте поради про те, як зберегти свою молодість якнайдовше. Звичайно ж Вам дійсно потрібно знати яким чином можна підтримувати молодість в перебігу довгого часу, і ясна річ, без косметологічних послуг вам не обійтися.

Ви хочете поліпшити стан шкіри і освіжити своє обличчя? Догляд за обличчям та й іншими частинами тіла повинен бути систематичним, і звичайно ж індивідуально підібраний кожній жінці, адже ми всі настільки різні і одночасно схожі як мінімум в бажанні бути завжди красивою і бажаною.

Але на жаль часто у нас не вистачає часу на догляд за собою, тому саме Косметолог допоможе вам залишатися в тонусі довгі роки, адже краса - це талант і тривала праця.

Перелік послуг

Професійна косметологія

Нашим завданням є професійний підбір процедур, які дарують нашим клієнтам молодість, гарну шкіру обличчя і тіла, красу і привабливість, прекрасний стан душі та вирішення багатьох проблем.

Дані процедури допоможуть вам позбавиться від зморшок, вугрів, акне, целюліту і багато чого іншого, що вас в собі турбувало. Професійна косметика допоможе вам бути завжди у формі.

Послуги з косметології проводяться з використанням косметики французького бренду ACADEMIE. До вашої уваги представлені різні види догляду за шкірою обличчя в залежності від її типу та вимог клієнта. Різноманіття кремів, масок та ампульних концентратів дає можливість косметологу знайти та створити індивідуальну програму-протокол для кожного клієнта.