Комп'ютерна тракція (витягування)

Використовується "TRAComputer + MILI Diatermy Couch" фірми "Medicin elektronik LG" (Німеччина) - система з комп'ютерним управлінням (вібротракс) і імпульсної мікрохвильової діатермією, яка підтримує 60 програм витягнення і постійний контроль безпеки.

Кабинет косметологии

Комп'ютерна тракція

Для ефективної терапії необхідно докладати велику силу натягу. При цьому не повинно трапитися розтягнення. TRAComputer застосовує переривчасту і пульсуючу тракцію. Переривчаста означає, що сила задається на короткий час, потім настає пауза, і сила натягу знову зростає. Таким чином, виникає реакція волокон м'язових тканин з контракцією. При гармонічно пульсуючому натягу вся активна сила передається приємною пульсуючою вібрацією. Тракція задається комп'ютерною програмою з візуальним проходженням терапії на дисплеї. Комп'ютер постійно перевіряє задані дані. (Наприклад: TRAComputer почне поперекову витяжку, тільки якщо не накладено ременів для шийного витягнення.)

Комп'ютерна механічне витягування застосовується для:

  • хребта (шийного, грудного, попереково-крижового відділів);
  • суглобів (кульшових, колінних, ліктьових, кистьових).

Лікування і цілі

Принциповою метою "тракційної терапії" є міжхребцеві з'єднання (звільнення корінців і провідних каналів). В окремих випадках захворювання м'яких тканин, зокрема м'язової тканини: при генералізованої тендоміопатіі, спортивних та фізичних перенапруженнях м'язів, підтримки м'язової координації.

Тракционная терапія призначається лікарем в індивідуальному порядку після аналізу всіх суб'єктивних і об'єктивних даних і детального вивчення додаткових методів обстеження (магнітно-ядерний резонанс, або комп'ютерна томографія або рентгенографія пошкодженого відділу хребта).

Лікувальні ефекти: релаксаційний, трофічний, декомпресійний, метаболічний.

Тривалість процедури 15 хвилин