Водолікування

Водолікування, гідротерапія – напрямок альтернативної медицини. Суть методу – зовнішнє застосування прісної води з метою лікування та профілактики захворювань.

Кабинет косметологии

Водолікування

Водолікування – це комплекс гігієнічних лікувальних процедур, які пов’язані із зовнішнім застосуванням води. Сукупність температурного, механічного та хімічного факторів дозволяє забезпечити фізіотерапевтичний та косметичний ефект. Водні процедури мають потужну оздоровчу, заспокійливу, загартовуючу та тонізуючу дію. Призначаються у вигляді лікування та профілактики багатьох захворювань. Практично не мають протипоказань.
Медичний центр надає послуги водолікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Підводний душ-масаж Детальніше
  • Гідромасажна ванна Детальніше
  • Гідротерапія Детальніше
x

Підводний душ-масаж

ія підводного душу-масажу більш виражена у порівнянні із класичним лікувальним масажем. Це досягається за рахунок максимального розслаблення тіла пацієнта у воді, що дозволяє глибоко та безболісно опрацювати усі групи м’язів. Підводний душ-масаж призначається пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату, ожирінням, порушеннями у роботі нервової системи та інше.
Тривалість процедури – 20 хвилин.
x

Гідромасажна ванна

Гідромасаж – масаж, що виконується водяним потоком. Головна ціль зазначеної процедури є терапевтичний вплив на тіло пацієнта. Надважливе значення має подавання до води повітряних потоків. У процесі аерації виникає велика кількість повітряних бульбашок, які здійснюють оздоровчий вплив на організм клієнта. Додаткова опція процедури – хромотерапія. Суть цього методу є вплив на тіло людини певним хвильовим випроміненням світла різних кольорів. При проходженні курсу процедур спостерігається позитивний терапевтичний ефект, стимуляція або розслабленість нервової системи. Ця опція рекомендована людям, у яких спостерігається проблема зі сном, панічні атаки, депресивний стан, нервові розлади та порушений біоритм.
Тривалість процедури – 20 хвилин.
x

Гідротерапія

Душ Шарко

Контраст температур та механічний вплив забезпечують відмінний терапевтичний ефект. Збільшується приплив крові до усіх органів, покращується робота судин, укріплюється імунітет, активізується процес детоксикації організму. Процедура ефективна при лікуванні остеохондрозу та інших захворювань, пов’язаних із хребтом. Один із косметичних ефектів процедури – позбавлення від целюліту та локальних жирових відкладень.
Тривалість процедури – 10 хвилин.

Циркулярний душ

Показання при функціональних порушеннях серцево-судинної та нервової системи, низькому артеріальному тиску. Допомагає позбавитись від целюліту та зайвої ваги. Сприяє детоксикації організму.
Тривалість процедури – 10 хвилин.

Висхідний душ

Цей вид душу використовують виключно для терапевтичних цілей для лікування гінекологічних та урологічних захворювань.
Тривалість процедури – 5 хвилин.