Масаж

У медичному центрі широко використовується мануальна терапія на базі лікувального та реабілітаційного масажу. Перелік видів масажу значний: медичний масаж, косметологічний, дитячий, спортивний, антицелюлітний - і це далеко не все!

Кабинет косметологии

Масаж

Не тільки люди, але і тварини використовують дотик як спосіб впливу на людину або собі подібних. Дотик інстинктивний, тому неважко було перетворити природну здатність в мистецтво лікування.

Це доводить і той факт, що народи всього світу в тій чи іншій формі використовували масаж.

Поняття масаж походить від латинського слова massa - прилипаюче до пальців. Буквально слово «масаж» перекладається як «розминати, розтирати». Масаж відомий з найдавніших часів як один з ефективних способів надання допомоги.

Види масажу

Професійний масаж

Масаж може бути загальним - коли масажують все тіло, або локальним - залежно від вашої проблеми. Масаж надає різноманітний фізіологічний вплив на організм. Суб'єктивні відчуття під час, а також після масажу, при правильному виборі масажних прийомів і методиці їх застосування, дозування виражаються в появі відчуття приємного тепла у всьому тілі, поліпшення самопочуття і підвищенні загального тонусу.

У медичному центрі Платіум досвідчені фахівці проведуть різні види масажу: загальний масаж, масаж живота, масаж кінцівок, масаж комірцевої зони, масаж по хребту, масаж поперечно-крижового відділу, масаж тракція, медовий масаж, масаж з ароматичними маслами і втиранням лікарських засобів.