Грязелікування

Лікувальна грязь - це природне утворення, яке складається з води, в поєднанні з мінеральними та органічними речовинами і має терапевтичний, а також косметологічний ефекти.

Кабинет косметологии

Грязелікування

Куяльницька грязь повністю натуральний засіб. Містить в своєму складі унікальний складний органомінеральний комплекс біологічно активних речовин лікувальних грязей Куяльницького лиману, а так само макро і - мікроелементи в природному співвідношенні. При лікуванні гряззю відбувається відновлення всіх біологічних процесів, активізація роботи систем на клітинному рівні, нормалізації функції органів. Крім лікувальних властивостей, грязі мають також омолоджуючу дію, тому отримали широке застосування в косметологічній практиці.


Показання для застосування

  • Захворювання опорно-рухового апарату
  • Захворювання периферійної нервової системи
  • Захворювання центральної нервової системи
  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Захворювання та порушення обміну речовин
  • Захворювання шкіри
  • Захворювання сечової системи

Тривалість процедури – до 30 хвилин.

Професійне грязелікування

Під час лікування відбувається всмоктування іонів в кров через шкіру, змінюється іонний склад крові, в результаті чого активізується робота печінки, нирок, всіх важливих органів людини. В результаті нормалізуються обмінні процеси в організмі, балансується нервова система, поліпшується робота травної системи, розширюються капіляри, що призводить до зменшення навантаження на серцевий м'яз і судини. Через шкіру, в зворотному напрямку в грязь виводяться продукти метаболізму (токсини). Відбувається очищення організму. Аналізи крові показують, що підвищується гемоглобін, нормалізуються інші показники.

При проведенні процедур, лікувальна грязь використовується у вигляді аплікацій, грязьових компресів, обгортань.