Пресотерапія і лімфодренаж

Пресотерапія і лімфодренаж (GREEN PRESS 12, Словенія). Пресотерапія зміцнює і омолоджує тіло, проявляє антицелюлітну дію. Тривалість процедури 45-90 хвилин

Кабинет косметологии

Пресотерапія і лімфодренаж

Використовується для поліпшення лімфодренажної функції нижніх кінцівок і органів малого таза, розвантажує судини (вени), зменшує набряк і вираженість поверхневих розширених капілярів, покращує дренаж кінцівок, особливо після інтенсивного фізичного навантаження.

Метод Пресотерапії

Під час процедури на пацієнта надягають спеціальний костюм. Еластичні манжети, підключені до приладу повітропроводами, роблять на шкіру, підшкірно-жирову клітковину, м'язи, глибокі венозні і лімфатичні судини кінцівок механічний вплив, створюване чергуванням підвищеного і зниженого тиску повітря. Період чергування компресії і вакууму становить від 30 с до 2 хв.

При зменшенні тиску в манжетах відбувається розширення судин, збільшення притоку крові до шкіри, підшкірній клітковині і м'язам. Активний лімфодренаж підсилює виведення з організму зайвої рідини, токсинів, відновлює водний баланс, покращує венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в шкірі, усуває гіпоксію тканин і застій міжклітинної рідини в підшкірній жировій клітковині - головну причину виникнення целюліту.