Пресотерапія і лімфодренаж

Пресотерапія є методикою, що спрямована на стимулювання роботи лімфатичної системи організму за допомогою впливу на неї стисненим повітрям, що подається через спеціальні манжети.

Кабинет косметологии

Пресотерапія і лімфодренаж

Процедура проводитися за індивідуально підібраною програмою, на апараті для косметичного і медичного лимфодренажа Green press 12. Клінічна ефективність апарату Green press 12 підтверджена численними дослідженнями, а також вражаючими результатами при застосуванні для усунення лімфатичної набряклості та в боротьбі з целюлітом.
Тривалість процедури – до 20 до 40 хвилин.

Під час процедури посилюється лімфодренаж, прискорюється надходження крові на периферійні ділянки тіла, поліпшуються всі обмінні процеси. За допомогою прессомассажа з тканин виводиться зайва рідина, а з клітин виводяться продукти життєдіяльності. Різке зниження тиску в манжетах приводить до розширення судин, посилюючи обмінні процеси в клітинах і тканинах. Хвилеподібні рухи сприяють поліпшенню лімфо- і кровотоку, що необхідно при явних і прихованих набряках і лімфостазі.
Пресотерапія прискорює процес виведення шлаків і токсинів з організму, відновлює водний баланс клітин, дозволяє позбутися целюліту в будь-якій стадії його розвитку, а також інших наслідків малорухомого способу життя. Пресотерапія дозволяє здійснити масаж одночасно восьми ділянок тіла.
Одна процедура пресотерапії замінює 10-20 сеансів ручного масажу. Застосування пресотерапії актуально не тільки при лікуванні целюліту, але і при проведенні підтримуючих, профілактичних, реабілітаційних заходів в косметології, естетичній медицині, пластичної хірургії, фізіотерапії.