УЗД. ультразвукова діагностика

Діагностика відіграє основоположну роль у встановленні точного діагнозу та якісного лікування пацієнта. Вона дозволяє визначити не тільки тип, але і механізм розвитку патології.

Кабинет косметологии

Кабінет ультразвукової діагностики

Перший, основоположний етап діагностики – консультація із профільним спеціалістом. Для найкращого розуміння проблем зі станом здоров’я пацієнта, необхідні результати УЗ-досліджень, а також результати лабораторних досліджень. Даний спектр послуг ми пропонуємо у нашому Медичному центрі.

Кабінет ультразвукової діагностики обладнано ультразвуковим сканером новітнього покоління HITACHI EUB-5500 (Японія) з кольоровим, енергетичним, імпульсним безперервно-хвильовий Допплером датчиками для обстеження серця, черевної порожнини, сечостатевої системи, ендокринних залоз та магістральних судин.

Клінічна лабораторія Медичного центру обладнана гематологічними та біохімічними аналізаторами, що дозволяє проводити низку досліджень для уточнення та встановлення діагнозу.


Пакет послуг «Експрес - обстеження»

 • Первинна та повторна консультація профільного спеціаліста
 • Клінічні та біохімічні дослідження
 • Ультразвукові дослідження (органи черевної порожнини, нирки, щитовидна залоза)

Вартість пакету послуг 1 044,00 грн. Час перебування у медичному центрі – 4 години.

Прайс на діагностику послуг Прайс на послуги спа центру

Правила підготовки до діагностичних досліджень

 • 1. Загальний аналіз крові (розгорнутий, включаючи кількість тромбоцитів)

  Переважно натщесерце. Спеціальної підготовки не потребує.

 • 2. Загальний аналіз сечі

  Зібрати ранкову, першу після пробудження, сечу (усю порцію повністю), попередньо обробивши теплою водою з милом зовнішні статеві органи та промежину. Час від збору сечі до доставки її до лабораторії не повинен перевищувати 1-2 години. .

 • 3. Хімічний аналіз крові

  Креатин, сечовина, сечова кислота, калій, натрій, загальний білок, альбумін, загальний холестерин, фракції холестерину, тригліцериди, глюкоза, загальний та прямий білірубін, печінкові ферменти (шлункова фосфатаза, γ-ГТ, АсАТ, АлАТ, ферритин, вітамін В12, фолієва кислота, С-реактивний білок, омоцистеїн, глікірованний гемоглобін (HbA1с). Кров з вени здається натщесерце.

Правила підготовки до УЗД

 • 1. Підготовка до УЗД органів черевної порожнини

  Найбільш сприятливий час для дослідження – зранку натщесерце. Якщо дослідження планується у другій половині дня, зранку можливий легкий сніданок та інтервал між прийманнями їжі та УЗД не менш як за 6 годин. За 2-3 дні до обстеження рекомендується виключити із раціону продукти, що підсилюють газоутворення у кишечнику (сирі овочі, багаті рослинною клітковиною, цільне молоко, чорний хліб, бобові, газовані напої, а також висококалорійні кондитерські вироби – тістечка, торти). При схильності до підвищеного газоутворення рекомендується 2-3 дні до досліджень приймати ентеросорбенти (наприклад активоване вугілля або еспумізан по 2 таблетки двічі на день).

 • 2. Підготовка до УЗД органів малого таза (сечовий міхур, матка, придатки у жінок)

  Для трансабдомінального гінекологічного УЗД (ТА) необхідна підготовка сечового міхура; випити 1 л. негазованої рідини за годину до процедури; акушерське УЗД (УЗД при вагітності) проводиться при помірно заповненому сечовому міхурі (випити 2 стакани рідини за 1 годину до процедури) .

 • 3. Підготовка до УЗД сечового міхура та простати у чоловіків

  Дослідження проводиться при заповненому сечовому міхурі, тому потрібно випити 1 л. негазованої рідини за 1 годину до процедури; напередодні ввечері необхідно провести очисну клізму.

 • 4. Підготовка до УЗД молочних залоз

  Первинне профілактичне дослідження можна пройти у будь-який день циклу. Дослідження молочних залоз з уточнюючою метою бажано проводити у перші 10 днів менструального циклу (оптимально 5-7 день).

 • 5. УЗД щитовидної залози, УЗД мошонки та УЗД нирок

  Зазначені дослідження не потребують спеціальної підготовки.